Çfarë po ndodh me lidhjen e tyre? Sarah zbulon gjithçka me postimin e fundit

0
94

Sarah Berisha dhe Dj PM janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Ndonëse publiku nuk besonte që romanca e tyre të vijonte për një kohë të gjatë, duket se po shkojnë më së miri pas daljes nga shtëpia e BBV.

Teksa të gjithë janë kuriozë se si po shkojnë, Sarah herë pas here poston foto dhe video me Pajtimin.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, teksa ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqej vetëm Dj Pm.

“Me këtë Dj e Big Brother VIP”, ka shkruar blogerja krahas videos, duke etiketuar edhe Pajtimin, i cili më pas e ka ripostuar në “Instastory”-n e tij.faxweb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here