Home Authors Posts by Gopro Shkodra

Gopro Shkodra

7724 POSTS 0 COMMENTS

TE FUNDIT

MIRËNJOHJE GËZIM KRUJA, DIKUSH NUK TË HARROI

Në këtë 80-vjetori “Mjeshtri i Madh”, aktori i humorit Gëzim Kruja po kalon momente të vështira shëndetësore dhe e ka të pamundur të flasë por...

Rama-Buffonit: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa!

Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe...