Home Authors Posts by Gopro Shkodra

Gopro Shkodra

7810 POSTS 0 COMMENTS

TE FUNDIT

“Në Kavalishencën e Durrësit kishte studentë kur ra tërmeti”, gazetari: Ishte krim shtetëror

Gazetari Armand Shkullaku ka zbuluar se në godinën e Kavalishencës në Durrës, ku humbi jetën efekivi i policisë për shkak të tërmetit, ndodheshin edhe...

“Aman o burrë, mjaft the budallëqe, të ka mbetur të thuash që Fevziu ka...

Në emisionin “Opinon” ka patur një debat mes gazetarit Andi Bejtja dhe përfaqësuesit të PS, Alfred Peza, lidhur me përgjegjësitë për viktimat e tërmetit...