Home Authors Posts by Gopro Shkodra

Gopro Shkodra

8414 POSTS 0 COMMENTS

TE FUNDIT

Stuhi disiplinore, gjashtë ekipe të Superiores në “tabelë nderi”, Dovedan pezullohet me dy ndeshje

Komisioni i Disiplinës është rikthyer te dënimet kolektive dhe individuale. Mesjava nuk ishte e qetë në Superligën shqiptare, ku gjithçka kulmoi në ndeshjen Skënderbeu-Partizani...

‘Do ju prishet goca, pse e çuat për artiste’, aktorja e famshme tregon sesi...

Aishe Stari është një ndër aktoret më të njohura durrsake e cila numëron dhjetra role humori në skenë. Ajo ka qenë e ftuar këtë të...