Home Authors Posts by Gopro Shkodra

Gopro Shkodra

11184 POSTS 0 COMMENTS

TE FUNDIT

“Për ju shakaxhinjtë e politikës është rruga e miut”, Spiropali ironizon opozitën për zgjedhjet...

Ministrja për Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në një shkrim në Facebook për zgjedhjet e 25 Prillit 2021 duke ironizuar opozitën. Sipas saj, rruga...

I kujtoi kohën kur e kishte mendjen te peshku, Elisa Spiropali nuk përmbahet, merr...

Një ditë pasi i ngacmoi sedrën, dhe i kujtoi kohën kur vinte në Shkodër si mbushëse e furgonave të Saimir Tahirit, Elisa Spiropali ka...