TE FUNDIT

“Rama Ik”/ Ilir Vrenozi ia thotë “copë” Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe...

Mbrëmjen e sotme u luajtur sfida Shqipëri-Andorë e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020. Në stadium ka pasur shumë personazhe të njohur, ku ndër...

Qytetari në mes të Sheshit Skënderbej: Jeni hajduta! Policia bashkiake e Veliajt ‘e zhduk’...

Vazhdon terrori i policisë së Veliajt ndaj qytetarëve të thjeshtë… Teksa ‘armiq të përbetuar’ ka shpallur të moshuarit që shesin për të nxjerrë bukën...