TE FUNDIT

Vera nuk është stina e dashurisë për Alesia Bamin, ish-velina zbulon arsyen

Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave. Së fundmi, moderatorja...

FOTO/ Ylli i Real Madrid feston ditëlindjen, mesazhi i ëmbël i bukuroshes i ngroh...

Futbollisti i Real Madridit, James Rodriguez e festoi ditëlindjen e 29-të të dielën, ndër mesazhet më të veçanta ishte urimi që ai mori nga...