TE FUNDIT

Enver Hoxha pëlqen burrat dhe ”flinte” me ta? Ja çfarë ka zbuluar gazetari shqiptar...

Gazetari Flamur Vezaj, që prej disa vitesh jeton dhe punon në SHBA, ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për t’i kthyer përgjigje pretendimeve më...

Rama takim me kryebashkiakët e tij, a do ta përfundojnë mandatin e marrë me...

Për rreth 6 orë kryeministri Edi Rama ka qëndruar me deputetët socialistë të qarqeve të ndryshme brenda godinës së kryeministrisë ku siç raportuam më...