Horoskopi per daten 16 Tetor 2019!

Dashi Nëse ju dhe bashkëshorti juaj nuk jeni ndjerë shumë të lumtur gjatë këtyre ditëve, sot ju do të keni argëtim të çmendur. Ekziston mundësia që të kaloni momente të...

Horoskopi per daten 15 Tetor 2019!

Dashi Meditimi dhe joga duhet të praktikohen për përfitime shpirtërore, si dhe fizike. Situata financiare do të jetë e rrezikshme, prandaj të gjitha investimet duhet të bëhen me kujdes të...

Horoskopi per daten 14 Tetor 2019!

Dashi Një ndarje e përkohshme nga partneri/partnerja juaj do t’ju bëjë të përjetoni ndenja të ndryshme. Mund të keni nevojë për pak kohë për veten, por nga ana tjetër do...

Horoskopi per daten 13 Tetor 2019!

Demi Sot mund të merrni disa informacione te vlefshme që kanë të bëjnë me një aplikim për pune. Përpiquni t’i analizoni me kujdes të gjitha opsionet që ju ofrohen. Binjaket Ndërsa axhenda...

Horoskopi per daten 12 Tetor 2019!

Dashi Të lindurit e kësaj shenje kanë shumë gjasa që të nisin një marrëdhënie të re romantike. Mund të behet fjalë edhe për një ripërtëritje të një marrëdhënieje që keni...

Horoskopi per daten 11 Tetor 2019

Dashi Ditë pak e mërzitshme dhe me keqkuptime për të dashuruarit parashikohet kjo e sotmja. Duhet të përpiqeni të tregoheni më i qartë në synimet tuaja. Demi Paraditja parashikohet të jetë pak...

Horoskopi per daten 10 Tetor 2019!

Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk përjashtohet mundësia që t’ju vijnë komplimente apo vlerësime,...

Horoskopi per daten 9 Tetor 2019!

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë tërësisht ndryshe nga ditët e tjera. Do të jetë një e mërkurë “shpërthyese”, e mbushur plot situata që do...

Horoskopi per daten 8 Tetor 2019!

Dashi Të ndërhyni menjëherë është ajo çfarë duhet të bëni sot. Ky është momenti që seriozisht mund të ndërmerrni veprime. Nëse dikush ju ka prerë në besë apo ka përcjellë...

Horoskopi per daten 7 Tetor 2019!

Dashi Kjo do të jetë një ditë mjaft intensive. Qëndroni të përqendruar tek ajo që është me të vërtetë e rëndësishme për ju dhe mos lejoni veten të kapeni pas...

TE FUNDIT

Merkel i jep goditjen finale Ramës: Për Shqipërinë pati shumë debate, kam folur me...

Kancelarja Angela Merkel e ka bërë të qartë se Shqipëria nuk ka bërë mjaftueshëm për çeljen e negociatave, ndërsa vlerësoi me superlativa punën e...

“Gjermania ka rezerva ndaj Shqipërisë”, Angela Merkel shfaqet pa entuziazëm: Nuk diskutohet anëtarësimi…

Kancelarja gjermane Angela Merkel e cila ka mbajtur një konferencë për shtyp me median pas përfundimit të samitit të 28 vendeve të BE-së të...