TE FUNDIT

VIDEO/ Tension para derbit, tifozët e Tiranës përplasen me policinë

Tirana dhe Partizani do të përballen në orën 19:00 në dërbin e kryeqytetit. Një sfidë tepër e rëndësishme që pritet të prodhojë emocione të...

Landi Hysi ‘shpërthen’ me notë proteste për burrat që vrasin e përdhunojnë gratë: Ka...

Dhuna ndaj grave dhe abuzimi seksual është një fenomen tepër shqetësues në shoqëri. Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit të ndodhura në vend, këngëtari...