TE FUNDIT

Skandali sekskual në Fier, Shahini sulmon mediat

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka mbajtur fjalën e saj në kongresin e Partisë Socialiste që ka çelur sot dyert. Kryefjala e fjalimit të...

VIDEO/ Tension para derbit, tifozët e Tiranës përplasen me policinë

Tirana dhe Partizani do të përballen në orën 19:00 në dërbin e kryeqytetit. Një sfidë tepër e rëndësishme që pritet të prodhojë emocione të...