TE FUNDIT

Dua Lipa uron 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës: Nji komb nji flamur

Artistë shqiptar e tejet të suksesshëm në botë, por që vendin e tyre nuk e harrojnë kurrë. Një ndër ta është edhe këngëtarja Dua...

“Gëzuar Kosovë, u bëfsh Shqipëri”, urimi i Oriola Marashit për 17 shkurtin shkaktoi pakënaqësi...

Ditën e djeshme ishin të shumtë personazhet shqiptarë që uruan publikisht Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Një ndër ta ishte dhe Oriola Marashi, e...