TE FUNDIT

Të dy duke u puthur! Rama publikon foton me Lindën, festojnë përvjetorin e martesës:...

Kryeministri Edi Rama feston 10-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, Linda. Ka qënë Rama ai që ka përkujtuar datën e veçantë duke postuar foto...

Me thinja dhe i shëndoshur, rishfaqet Fatos Nano

Fatos Nano prej shumë kohësh nuk është më aktiv në jetën politike, por as në daljet publike. Ka qenë Lefter Koka ai që ka publikuar...