TE FUNDIT

Kometa e rrallë dhuron “spektakël” më qiellin e natës, fotografi shkrep fotot mahnitëse

Një kometë që ka udhëtuar na hapësirë për 6,800 vite është parë teksa shfaqej mbi Stonehenge në një pasdite perfekte vere. Fotografi 37-vjeçar Matthew Brown...

Kaubojsi nuk njihet më, ish-deputeti Ndocaj humb dhjetëra kilogramë dhe na la pa fjalë...

Ish-deputeti, i njohur me nofkën “Kaubojsi”, ka humbur aq shumë peshë saqë mezi njihet. Ndocaj bëri ndryshimin drastik pas operacionit për të dobësuar. Imazhet e ish-deputetit...