LAJM I FUNDIT/ Konferenca e jashtëzakonshme e Metës, presidenti pa dorashka: Zgjedhjet e 30...

Presidenti Meta ka nisur sot një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, 5 ditë përpara mbajtjes së zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit. “Të nderuar qytetarë dhe bashkëatdhetarë, më datë 10 Qershor...

Ç’do të ndodhë më 30 qershor/ Forcat Speciale zbarkojnë në Kukës dhe Shkodër, komandot...

Edhe 6 ditë na ndajnë nga 30 qershori, datë në të cilën parashikohen në mbahen zgjedhjet lokale. Partia Demokratike dhe partitë e tjera opozitare kërkojnë që këto zgjedhje të...

Artistët dhe gazetarët i bashkohen nismës #edhe unë! Ja emrat e atyre që do...

Një fushatë e pazakontë në historinë e pluralizmit shqiptar ka nisur në prag të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit. Personazhe publikë, gazetarë, intelektualë dhe artistë në rrjete sociale po përhapin...

Kryeministri pritet me thirrjet “Rama ik” edhe në Durrës. FNSH-ja “gardh” para protestuesve

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në qytetin e Durrësit. Mbështetës të partive opozitare kanë tentuar t’i bllokojnë rrugën kryeministrit, ndërsa të pranishme ishin edhe forca të shumta policie. Edhe...

Video/ Tepelena këngë për Edi Ramën, mjeshtri i këngës labe ndan sekretin: Në ’83-shin...

Tepelena ka qenë ndalesa e fundit e kryeministrit Edi Rama gjatë turit në jug në sajë të fushatës elektorale. Në fund të takimit, kryeministri është surprizuar me këngë iso-polifonike dedikuar...

Horoskopi per daten 24 Qershor 2019!

Dashi Të lindurit e kësaj shenje ka gjasa të mos kenë një fillim jave të mbarë. Megjithatë, ndjehuni të lirë dhe shprehni çdo lloj shqetësimi që mund të keni në...

Rama flet për përgjimet dhe paralajmëron demokratët: Larg qoftë t’u shkojnë në mendje kutitë...

Nga Gjirokastra, në turin e fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama ka qenë i prerë në thirrjen e tij. “Në 30 qershor çështja nuk është se kush do të zgjidhet kryetar...

Veliaj “thumbon” Bashën: 30 Qershori iku tani! Mobilizim për 2021 lal, rri pak më...

Kandidati i koalicionit të majtë Erion Veliaj ka ironizuar qëndrimin e mbajtur nga Lulzim Basha dhe opozita për zgjedhjet e 30 qershorit. Përmes një postimi në twitter, Veliaj i kujton...

Në super-formë, Kejvina ndez rrjetin me bikini

Këtë të shtunë, Kejvina Kthella ka vendosur ta kalojë në plazh nga ku ka ndarë disa foto që i kanë lënë ndjekësit pa fjalë. Modelja shfaqet në super formë me...

Kryeministri argëton ndjekësit ditën e dielë, poston memen: A iku Edi Rama? (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetin e tij social një meme të re, ku shihet një mace e vogël e futur në një vrimë rruge dhe që nxjerr...

TE FUNDIT

Foto/ U shpall femra më e pasur, Rihana provokon me pozat e saj

Rihana është shpallur femra më e pasur e vitit, një vlersim ky i bërë nga prestigjozja ‘Forbes’. Nga hite muzikore që mbeten ritëm në mendjen...

Anxhela Peristerin dhe këngëtarin shqiptar i ndalojnë në aeroport: Ja çfarë i zbulojnë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ishte e ftuar së fundmi në “E diell” ku ka treguar se beson tek besëtytnitë, por...