TE FUNDIT

“Jepini fund mbylljes”, “shpërthejnë” protestat në Australi

Protesta masive po zhvillohen në Australi duke shprehur kështu pakënaqësinë për masat e reja anti Covid. Më shumë se 2000 qytetarë dolën në rrugë dhe...

Plas keq mes Mikelës dhe Adës, Bruno detyrohet të ndajë vajzat

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me...