No posts to display

TE FUNDIT

Rozana Radi vishet për herë të parë me fustan nusërie, ka një KËRKESË për...

Për herë të parë po shikojmë Rozana Radin të veshur me fustan nusërie. Këngëtarja u shfaq ditën e sotme në sfilatën e titulluar “Joni...

“Ju dhj*fsha mjekrat dhe mustaqet”, Artan Fuga vargje të forta për shembjen e Teatrit:...

Akademiku Artan Fuga shkruan sërish për shembjen e Teatrit Kombëtar, ku përshkruan situatën përmes vargjeve të forta. Sipas Fugës, Teatri Kombëtar u tōrturua nga të...