2 vite pas ndarjes nga Vin Veli, rrëfehet Bora Zemani: U zhgënjeva, besoj ende...

Sa herë që Bora Zemani merret në intervistë, nuk i shpëton asnjëherë pyetjes për divorcin e saj. Edhe pse kanë kaluar 2 vjet, sërish kureshtja për të mësuar më...

‘AJKA ME SINDROMËN DOWN’, REVOLTOHET XHENSILA:NJERI I NDYRË, PSIKIK…

Xhensila Myrtezaj është një nëna më të reja të showbiz-it shqiptar. Ajo gjithmonë ka qenë e rezervuar në lidhje me imazhin e vajzës. Nuk e ka zbuluar kurrë atë të...

Al Pacino: E përjetova varfrinë e skajshme e depresionin, ja si ia dola në...

Al Pacino, i famshëm për rolet e tij në filma të tillë si “The Godfather”, “Dog Day Afternoon”, “Scarface” dhe “Aromë gruaje”, ka qenë i pastrehë në moshën 20...

FANSJA SËMURET DHE BIE PËRTOKË NË MES TË KONCERTIT, MEDA I SHPËTON JETËN

Mehdin Përgjegjaj i njohur ndryshe si Meda është një ndër këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka mbajtur një koncert në Zvicër, ku ishte edhe...

GRIDA DUMA, MOTORISTJA MË E RE NË KRYEQYTET! TËRHEQ VËMENDJEN E TË GJITHËVE (FOTOT)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka treguar një anë tjetër të sajën që askush nuk e ka ditur më parë. E ftuar gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Xing...

Dj i njohur shqiptar: “Babai më rrihte sepse nuk donte që unë të merresha...

Sigurisht kur lexuat këtë titull kuptuat që bëhet fjalë për një person i cili flet pa komplekse dhe me sinqeritet. Po në fakt, sepse ka qenë Dj Vicky i...

”Një gruaje mos i dhuro lule sot”, Julian Deda mesazh të fortë: Nesër i...

Sot kudo në botë festohet festa e gruas dhe aktori i njohur i humorit Jul Deda ka uruar bashkëshorten, nënën dhe vajzën e tij. Aktori ka dhënë një mesazh të fortë për...

Shpërthen Roza Lati: Kur te flisni për mua ngrihuni në këmbë për respekt

Moderatorja Roza Lati, e njohur për natyrën e saj pa komplekse ka shpërthyer ditën e sotme ndaj komenteve të disa personave që vendosi t’i lërë anonim, të cilët sipas...

Ditëlindja e gjashtë, Sidrit Bejleri uron të bijën me fjalët më të ngrohta

Sidrit Bejleri është një prej këngëtarëve më të njohur të skenës shqiptare, këngët e të cilit janë kthyer në hite për publikun dhe megjithëse nuk është aktiv me projekte...

Arben Bajraktaraj flet për prapaskenat e filmit famëkeq për shqiptarët

Arben Bajraktaraj ka ardhur në Tiranë për premierën e filmit “Streha mes reve” e regjisorit Robert Budina, dhe ka dhënë një intervistë për revistën “Bordo” A ju bezdis fakti që...

TE FUNDIT

Protesta, Edi Rama ironi me opozitën: O pika që s’ju bie!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në ‘Twitter’ pas përfundimit të protestës së opozitës së bashkuar, e cila prej kohësh kërkon krijimin e një qeveria...

Vrasja e Nardit në Theth, drejtori i AZM tregon takimin e fundit

Agim Dardha drejtor i Administratës të Zonave të Mbrojtura në Shkodër, në ceremoninë e pritjes të Nard Polia që u vr.a një ditë më...