No posts to display

TE FUNDIT

VIDEO/ Spërklat qëndrojnë 20 minuta në ajër bashkë me virusin, si përhapet Koronavirus me...

Duke përdorur pajisje lazer dhe kamera me ndjeshmëri të lartë, që janë në gjendje të identifikojnë mikro-grimcat, një grup studiuesish japonezë ka arritur të...

Lorik Cana rihap temën e nxehtë të kombëtares: Jemi një komb, pse të kemi...

Ish- kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, sot ishte i ftuar në emisionin “Fan Zone” në Supersport. Ai foli në një lidhje direkte nga...