TE FUNDIT

Autobuzi plot me shqiptare del nga rruga, Aksident tragjik në Kroaci

Një aksident i rende ka ndodhur këtë të diel në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë nga rruga dhe për...

Vizita e Dua Lipa-s në Shqipëri, reagon e revoltuar Besa Kokëdhima: Dua u prit...

Dy ditë më parë Dua Lipa sëbashku me familjen e saj erdhën në Shqipëri. Gjatë vizitës së tyre ata zhvilluan një takim me kryeministrin...