TE FUNDIT

Një sulm i rrezikshëm në WhatsApp mund të lejojë ‘vjedhjen’ e bisedave: Si të...

Një sulm i kryer në WhatsApp lejon hakerat të paraqiten si një mik në aplikacion dhe të marrin akses në llogarinë e përdoruesit. Nëse hakeri e...

Një tjetër pacient me Covid hidhet nga ballkoni i spitalit “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë...

Një tjetër pacient me Covid është vetëhedhur nga ballkoni i spitalit “Shefqet Ndroqi”, i cili ka ndërruar jetë në vend. Policia njofton se ngjarja ka...