TE FUNDIT

Rastësia e frikshme/ Tërmeti gòdét Shqipërinë në të njëjtën datë dhe orë, ashtu si...

Pak minuta më parë janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. Sipas EMSC-së, magnituda e tërmetit ishte 3.9 e shkallës Rihter. Me epiqendër 22 kilometra...

Tronditet kryeqyteti, lëkundje të forta tërmeti në Tiranë, alarmohen qytetarët

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mesditën e sotme. Tërmeti me magnitudë 3.9 të shkallës Rihter, e ka pasur epiqendrën në 200 km larg qytetit të...