img_0028.jpg

TE FUNDIT

‘Keni qenë të paparë këto ditë, na keni zgjatur jetën’, Meta njofton sërish konferencë...

Zëdhënësi I Presidentit Tedi Blushi ka lajmëruar një tjetër konferencë për shtyp të Ilir Metës: Të dashur gazetarë! Së pari më lejoni të shpreh një falenderim...

Pas stuhisë, formohet “syri” fenomeni i çuditshëm në qiell

Sarah Hodges ka fotografuar ‘syrin e përsosur të stuhisë’ vetëm disa çaste pasi stuhia ‘Ciara’ shkaktoi dëme të jashtëzakonshme në Britani, Irlandë dhe më...