img_1058.png

TE FUNDIT

Tre muaj i mbyllur për shkak të koronavirusit, Koloseu në Romë rihapet më 1...

Atraksioni më i njohur turistik në Itali, Koloseumi, do të rihapet më 1 qershor, pas gati tre muajsh i mbyllur, për shkak të pandemisë...

Edhe Champions League ndryshon format, takime direkte në çerekfinale dhe “Final Four” në Stamboll

Champions League do të përballet me një revolucion të pashmangshëm në mënyrë që të përfundojë sezonin që është ndërprerë pas ndeshjeve të para të...