img_1058.png

TE FUNDIT

“O Edi o b*thq*r”/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T’q*fsha robt, më trego...

Vazhdimi i disa masave kufizuese të ndërrmara nga qeveria e Ramës ka revoltuar jo pak qytetarët në të gjithë vendin. Vendosja e fashave të orarit,...

Pse nuk hapen plazhet? Klosi tregon arsyet: Krijohen grumbullime qytetarësh, virusi nuk është larguar

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka folur për masat lehtësuese të qeverisë. Në një intervistë për emisionin “Open” në Top Channel, Klosi...