img_1063.jpg

TE FUNDIT

“Qytetarët mbrohen vetë”, Kadia debat me Klosin për mbylljen e plazheve: S’e do policia...

Hapja e plazheve dhe turizmi është një ndër debatet aktuale e cila po zhvillohet në opinionin publik. Kjo është edhe tema e diskutimit në...

‘Habit’ avokat Ngjela: Me shembjen e teatrit s’u shkel asnjë ligj, nuk ishte monument...

Avokati Spartak Ngjela ka folur sot për debatin e hapur pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Në një intervistë për “Real Story”, Ngjela u shpreh...