img_1210.jpg

TE FUNDIT

U martua me një vajzë 50 vite më të re dhe i bëri dhuratën...

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, pritet që të japë sot dorëheqjen nga ky post. Pas Rexhepit mendohet se si ushtrues detyre do të vij myftiu...

Heshtja rraskapitëse e “zotit Luli Basha”

Nga Andi Bushati Lulzim Basha arrin të zhgënjejë edhe ata që nuk kanë pasur kurrë shpresë tek ai. Edhe njëherë ai ka anashkaluar, ose e...